Harmonogram Stołecznych Eliminacji do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Harmonogram Stołecznych Eliminacji do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

 

Fundacja „Świat na Tak” z przyjemnością informuje, iż stołeczne eliminacje Państwa Kandydatów do ubiegania się o tytuł Wspaniałego Warszawy odbędą się w:

Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Gwizdak

  1. Andersena 4, w Warszawie.
  • Osobą kontaktową w sprawach organizacyjnych jest Katarzyna Staniszewska (22 629 35 75, 604 420 406)

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

30 marca 2017 r. (czwartek)

ELIMINACJE STOŁECZNE KAT.”ÓSEMKI”
 

 

 

9:00 – 9:40

 

Miecznikowska Oliwia Bielany
Kędzierska Patrycja Bielany
Gryz Katarzyna Bielany
Kozłowska Patrycja Bielany
Młodzieżowy „Klub Ośmiu”  Gimnazjum nr 83

(kategoria: Ósemki Grupy)

Bemowo
 

 

 

9:40 – 10:10

Gilewski Sebastian Bielany
Ciok Aleksandra Bielany
Kowalik Julia Białołęka
 

 

 

10:10 – 10:50

Daszewski Mateusz Legionowo
Sysiak Aleksandra Legionowo
Zdanowska Aleksandra Mokotów
Majer Martyna Mokotów
 

 

 

10:50 – 11:30

Piórek Sonia Mokotów
Marszałek Karolina Mokotów
Kopańska Magdalena Mokotów
Wojtkowska Dominika Mokotów
 

 

 

 

11:30 – 12:10

Pych Dominik Mokotów
Konopka Katarzyna Ochota
Karwowska Katarzyna Praga – Południe
Markiewicz Temida Praga – Południe
 

 

 

12:10 – 12:50

Laskowiecka Magda Praga – Południe
Kornacki Patryk Praga Północ
Brzozowska Dominika Praga Północ
Kałoska Klaudia Rembertów
 

 

 

12:50 – 13:30

Listkowska Julia Rembertów
Kaczorek Aleksandra Rembertów
Galas Agnieszka Targówek
Serafin Kamil Targówek
 

 

 

13:30 – 14:10

Snopek Julia Targówek
Pająk Anna Targówek
Metryka Emilia Ursynów
Kolasińska Julia Ursynów
 

14:10 – 14:50 Przerwa Obiadowa dla Jury

 

 

 

 

14:50 – 15:30

Semla Agnieszka Wawer
Raghavacharya Mira Wawer
Nowakowska Wiktoria Wawer
Zbroińska Natalia Wilanów
 

 

15:30 – 16:00

Kępczyński Rafał Wola
Kaczmarska Dorota Wola
Bączek Maciej Wola
 

 

 

16:00 – 16:30

Rogala Marzena Wola
Śniegocki Stanisław Wola
Johanowicz Łucja Żoliborz
16:30 – 17:10 Mrozowicz Patrycja Bemowo
Jóźwik Aleksandra Bemowo
Cedrowska Oliwia Ursus
Więcławska Julia Ursus
17:10 – 17:50 Sieczka Maria Ursus
Sikorski Daniel Ursus
Dunin Katarzyna Ursus
Onisk Aniela Ursus
 

17:50 – Obrady Jury

  

 

31 marca 2017 (piątek)

ELIMINACJE STOŁECZNE KAT.”ÓSEMECZKI”
 

 

 

 

9:00 – 9:30

Szkolny Klub Ośmiu nr 77 Bielany
Horodniczy Maria Bielany
Marosek Hanna Bielany
Krawczyk Michalina Bielany
 

 

 

9:30 – 10:00

Niedziółka Julia Białołęka
Piszczatowski Jakub Mokotów
Zarzeczna Aleksandra Praga Północ
 

 

10:00 – 10:40

Snopek Krystian Targówek
Kozdoj Stefania Targówek
Durowicz Małgorzata Targówek
Jóśko Joanna Targówek
 

 

 

 

10:40 – 11:20

Kaczmarczyk Izabela Wola
Domiński Piotr Wawer
Kraus Zofia Wawer
 

11:20 – 11:30

     Wolontariat Szkolny SP nr 323

(kategoria: Ósemeczki Grupy)

Ursynów
 

 

 

11:30 – 12:00

 

 

Lewandowska Wiktoria Bemowo
Zięmborska Maja Bemowo
Grześkowiak Jakub Bemowo
 

12:00 – 12:40

Byssyngier Aleksandra Ursus
Tomczyk Anna Ursus
Bylica Weronika Ursus
Jakaczyńska Maria Ursus
 

12:40 – 13:00 Przerwa Obiadowa dla Jury

 

ELIMINACJE STOŁECZNE KAT.”GRUPY” – ÓSEMECZKI (SZKOŁY PODSTAWOWE)
 

 

 

 

13:00 – 13:50

 

 

Szkolny Klub Ośmiu nr 223 Bielany
Szkolny Klub Ośmiu nr 293 Bielany
Szkolny Klub Ośmiu nr 53 Bielany
Wolontariat Szkolny nr 273 Bielany
 

13:50 – 14:20

Szkolne Koło Wolontariatu w sp 257 Białołęka
Klub Ośmiu sp 356 Białołęka
Szkolne Koło Wolontariatu w ZS nr 1 w Legionowie – kategoria „Grupy Ósemki” Legionowo
 

 

 

 

 

14:20 – 15:00

Szkolny klub wolontariatu sp. nr 115 Mokotów
Szkolny Klub Wolontariatu sp nr 98 Mokotów
Klub Ośmiu z SP nr 52 im Dawidowskiego „Alka” Targówek
Szkolny klub wolontariatu Targówek
 

 

15:00 – 15:20

Koło Wolontariackie SP.  Nr 150 Bemowo
Szkolne Koło Wolontariatu SP nr 82 Bemowo

 

ELIMINACJE STOŁECZNE KAT.”GRUPY” – ÓSEMKI (GIMNAZJA, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
 

 

 

15:20 – 15:50

Klub Młodego Wolontariusza „Grupa mieszana” Legionowo
Klub Ośmiu nr 75 Bielany
Klub Ośmiu nr 52 Bielany
 

 

 

 

 

15:50 – 16:30

Klub 8 gim. 123 Białołęka
Szkolny Klub Wolontariatu Rembertów
Koło Wolontariackie w Gimnazjum nr 86 Bemowo
 

16:30 Obrady Jury