Harmonogram Stołecznych Eliminacji do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Harmonogram Stołecznych Eliminacji do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

 Fundacja „Świat na Tak” z przyjemnością informuje, iż stołeczne eliminacje Państwa Kandydatów do ubiegania się o tytuł Wspaniałego Warszawy odbędą się w:

Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Gwizdak, Andersena 4, w Warszawie.

Szczegółowy Harmonogram

2 kwietnia 2019 r.  

 Eliminacje Stołeczne Kategoria „Ósemki”

Podkategoria „Ósemki Junior” 

godzina nazwisko imię dzielnica
9.00 – 9.30 Paluch Anna Bielany
Nowicka Oliwia Bielany
Radzicka Alicja Bielany
9.30 – 10.00 Sałek Jan Bielany
Komuda Kacper Bielany
Dorożalska Zofia Bielany
10.00 – 10.40 Baldy Karolina Żoliborz
Kwapisiewicz Natalia Bemowo
Wronowska Zuzanna Bemowo
Kazimierczak Natalia Bemowo
10.40 – 11.10 Dłużniewska Joanna Bemowo
Banaszek Jeremi Bemowo
Żurawik Gabriela Bemowo
11.10 – 11.40 Wacławczyk Zofia Białołęka
Zimalkowska Zuzanna Białołęka
Mazurek Natalia Białołęka
11.40 – 12.10 Dobosz Kacper Legionowo
Galska Anna Legionowo
Barbrich Karolina Mokotów
12:10 – 12.50 Wasiak Aleksandra Targówek
Strobel Maria Targówek
Czub Natalia Ursus
Piotrowska Patrycja Wawer
12.50 – 13:30 Horosz Maja Wawer
Kalinowska Zofia Wawer
Podgórska Aleksandra Wawer
Socik Matylda Wawer
13.30 – 14.00 Strzelczyk Alicja Rembertów
Dziekan Zofia Rembertów
Diszer Katarzyna Rembertów

 14.00 – 14.30 – Przerwa Obiadowa 

14.30 -15.30 – Obrady Jury w Podkategorii „Ósemka Junior”  

 Eliminacje Stołeczne Kategoria „Ósemki”

Podkategoria „Ósemki Senior” 

godzina nazwisko imię dzielnica
15.30 – 16.00 Borek Kinga Bielany
Rugowska Emilia Bielany
Rasińska Aleksandra Legionowo
16.00 – 16.30 Żmuda Alicja Mokotów
Bartman Krystian Mokotów
Witak Weronika Mokotów
16.30 – 17.00 Patyra Dominika Mokotów
Zielińska Natalia Mokotów
Gawrysiak Patrycja Targówek
17.00 – 17.30 Godlewska Weronika Wola
Szewczak Cyprian Wola
Pazińska Wiktoria Wola

17.30 – 18.30 – Obrady Jury w Podkategorii „Ósemka Junior” 

Szczegółowy Harmonogram

3 kwietnia 2019 r.

3 kwietnia 2019 r.

 Eliminacje Stołeczne Kategoria „Ósemeczka” 
godzina nazwisko imię dzielnica
9.00 – 9.30 Matusiak Daria Bielany
Jędrzejczyk Amelia Bielany
Gełczewska Agnieszka Bielany
9.30 – 10.00 Konecka Wiktoria Białołęka
Miązek Amelia Legionowo
Pytel Aleksandra Targówek
10.00 – 10.30 Filipiuk Laura Ursus
Wojciewski Mateusz Ursus
Górecka Karolina Ursus

 

10.30 – 11.00 Obrady Jury w Kategorii „Ósemeczka”

 

 Eliminacje Stołeczne Kategoria „Ósemeczki Grupy” 
godzina Nazwa grupy dzielnica
11.00 – 11.10 Klub „OŚMIU” Szkoła Podstawowa nr 77 Bielany
11.10 – 11.20 „Serce na dłoni” Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 Bielany
11.20 – 11.30 Klub Wolontariatu SP 247  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” Bielany
11.30 – 11.40 Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 214 Bielany
11.40 – 11.50 Młodzieżowy Klub Ośmiu (Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz) Bemowo
11.50 – 12.00 Szkolne Koło Wolontariatu  Szkoła Podstawowa nr 357 Bemowo
12.00 – 12.10 Wolontariusze Szkoła Podstawowa nr 150 Bemowo
12.10 – 12.20 Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów Białołęka
12.20 – 12.30 Klub Ośmiu w Szkole Podstawowej nr 356 Białołęka
12.30 – 12.40 Dziewczyny do tańca i do różańca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie Legionowo
12.40 – 12.50 Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Mokotów
12.50 – 13.00 Szkolne Koło Wolontariatu Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego Praga – Północ
13.00 – 13.10 Szkolny Klub Wolontariatu Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Wawer
13.10 – 13.40 Przerwa Obiadowa
13.40 – 13.50 Szkolne Koło Młodego Wolontariatu Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Wawer
13.50 – 14.00 „MY WOLONTARIUSZE” Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Wilanów
14.00 – 14.10 Szkolny Klub Wolontariuszy

Szkoła Podstawowa nr 323

Ursynów
14.10 – 14.20 Wolontariat Szkoły Podstawowej nr 96 Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej Ursynów

 

 Eliminacje Stołeczne Kategoria „Ósemka Grupy” 
godzina Nazwa grupy dzielnica
14.20 – 14.30 Wolontariat 78 LO LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Bemowo
14.30 – 14.40 „Niewidzialna Ręka” Gimnazjum 2 przy LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego Mokotów
14.40 – 14.50 Wolontariat przy IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Praga-Południe
14.50 – 15.00 „Klub Ośmiu” Zespół Szkół nr 23 Śródmieście
15.00 – 15.10 Szkolne Koło Wolontariatu Zespół Szkól im. Piotra Wysockiego Technikum nr 11 im. Piotra Wysockiego Targówek

 

15.10 – 16.00 Obrady Jury „Ósemeczki Grupy” i „Ósemka Grupy”