Konferencje 2020 – materiały do pobrania

Drodzy opiekunowie i wolontariusze,

z przykrością informujemy, iż ze względu na stan pandemii i Wasze bezpieczeństwo Konferencja „Realna przemoc w fikcyjnym świecie Internetu” planowana na  27 – 29.11.2020 nie odbędzie się we wskazanym terminie. Nic jednak straconego. Postaramy się ,aby ten jakże ważny temat nie przepadł i wyznaczymy kolejny termin na naszą konferencję.

O nowym terminie będziemy informować przynajmniej na miesiąc przed wyznaczoną datą spotkania.


Drodzy Opiekunowie i wolontariusze,

zapraszamy serdecznie na Konferencję „Realna przemoc w fikcyjnym świecie Internetu”, która odbędzie się w dniach 27-29.11.2020 r. w Domu Rekolekcyjno – Formacyjnym „Dobre Miejsce” przy ul. Dewajtis 3, lub w Kampusie Dewajtis UKSW przy ul. Dewajtis 5 (w zależności od ilości zgłoszonych osób).

Uczestnicy konferencji mogą zgłaszać się w tym roku na dwa sposoby: indywidualnie lub grupowo jako Klub.

W załącznikach przekazuję:

– Zaproszenie na konferencję,

– Wstępny Program Konferencji (program z podziałem na sale otrzymają Państwo w późniejszym terminie),

– Formularze zgłoszeniowe dla osób indywidualnych, oraz dla grup,

– formularz zgody na udział w konferencji (każdy niepełnoletni uczestnik musi posiadać wypełniony formularz podczas rejestracji).

Formularze zgłoszeniowe przyjmujemy do 12.11.2020 r. na adres mailowy k.staniszewska@swiatnatak.pl (zgłoszenia po 12.11.2019 r. nie będą uwzględniane).

Koszt udziału w konferencji stacjonarnie wynosi w tym roku: 30 zł.

Wpłat prosimy dokonywać przelewem na konto: ING Bank Śląski S.A Oddział w Warszawie 25 1050 1038 1000 0022 1213 0393 tytułem: imię i nazwisko (indywidualnie), imię i nazwisko opiekuna oraz instytucja przy której funkcjonuje Klub (grupowo). Wpłaty prosimy uiszczać do 16.11.2020 r.

Konferencja odbędzie się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią – odbywać się z udziałem 25% publiczności, przy udostępnieniu co czwartego miejsca na widowni, w rzędach naprzemiennie.

W tym roku będzie istniała również możliwość uczestniczenia w konferencji w trybie on-line (o szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie). Chętnych do wzięcia udziału w konferencji przez Internet również prosimy o kontakt na adres-email: k.staniszewska@swiatnatak.pl.

Informacje dotyczące konferencji można uzyskać pod telefonami: 22 629-63-34, 604 420 406.

Ilość miejsc stacjonarnych ograniczona ze względu na wymogi sanitarne.

W przypadku zaostrzenia rygoru sanitarnego, konferencja zostanie przełożona na inny termin.

Materiały do pobrania w związku z Ogólnopolską Konferencją Klubów Ośmiu.

Zaproszenie na konferencje
Ramowy program konferencji
Formularze zgłoszeniowy (indywidualny i grupowy)
Zgoda na udział w konferencji