Pracownicy

Pracownicy Fundacji Świat na Tak

image001

Joanna Fabisiak

Prezes Zarządu Fundacji „Serce Fundacji” – bez niej nie byłoby ani Fundacji, ani Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Inspirator i motor przedsięwzięć, które realizuje Fundacja. Uparta, umie postawić na swoim. Czasem nakrzyczy, ale tak naprawdę jest „do rany przyłóż”

Katarzyna Staniszewska Katarzyna Staniszewska – Dyrektor Fundacji „Świat na Tak”, Koordynator Projektu – ukończyła studia na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz pedagogika specjalna. Lubi kontakt z ludźmi stąd właśnie zainteresowanie pedagogiką. Jest kreatywna i lubi podejmować wyzwania zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.


Krzysztof Kmieć – 
Koordynator „Klubów Ośmiu” Młodzieżowego Wolontariatu.

Laureat stołecznego konkursu „Ośmiu Wspaniałych” oraz czteroletni działacz Klubu Ośmiu. Choć z wykształcenia jest informatykiem zdecydował się na działanie w fundacji. Posiada wieczne chęci czynienia dobra, jest również ogromnym przeciwnikiem obojętności wobec drugiego człowieka. Jego szeroki zakres zainteresowań wymusza na nim zdolność odpowiedniej organizacji czasu. Gdy pracuje, poświęca się dla innych, natomiast w czasie wolnym realizuje muzyczne ambicje.

WspółpracownicyAnna Dobrzyńska-Bogusław Księgowa Fundacji – Ukończyła studia na kierunku Inżynieria Środowiska oraz studia podyplomowe z zakresu Bankowości i Ubezpieczeń. Uczestniczyła w kursie w zakresie: księgowość, ZUS, kadry i płaca O finansach i kosztach wie wszystko, pieniądze Fundacji trzyma mocną ręką.

docv1

Maciej Pieńkowski – przez wiele lat związany z Warszawskim Programem Edukacji Kulturalnej oraz portalem Kulturalna Warszawa.  Interesuje się montażem filmów, robieniem prezentacji oraz zdjęć. Pracuje jako Animator Kultury w Bibliotekach na Bielanach.