Pracownicy

Pracownicy Fundacji Świat na Tak

image001

Joanna Fabisiak

Prezes Zarządu Fundacji „Serce Fundacji” – bez niej nie byłoby ani Fundacji, ani Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Inspirator i motor przedsięwzięć, które realizuje Fundacja. Uparta, umie postawić na swoim. Czasem nakrzyczy, ale tak naprawdę jest „do rany przyłóż”

image003

Ewa Szubert – Słoniewska Magister Ekonomii, ukończyła podyplomowe studium Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim, certyfikowane przez MEN uprawnienia pedagogiczne, Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w samorządzie i pracy dydaktycznej. Zorganizowana i dokładna, zawsze uśmiechnięta, dobry duch Fundacji.  

 

Katarzyna Smolińska

 Katarzyna Smolińska Koordynator projektu Kocha ludzi, wyzwania, podróże i narty. Z wykształcenia jest prawnikiem, z zamiłowania i zawodu społecznikiem.

 

Magdalena Ledecka

Magdalena Ledecka stażystka – człowiek orkiestra, z pasji wokalistka, z zawodu chemik, chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych. wieloletnia wolontariuszka, kocha pomagać wszystkim niezależnie od wieku.

Katarzyna Staniszewska Koordynator Projektu – ukończyła studia na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz pedagogika specjalna. Lubi kontakt z ludźmi stąd właśnie zainteresowanie pedagogiką. Jest kreatywna i lubi podejmować wyzwania zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Anna Dobrzyńska-Bogusław Księgowa Fundacji – Ukończyła studia na kierunku Inżynieria Środowiska oraz studia podyplomowe z zakresu Bankowości i Ubezpieczeń. Uczestniczyła w kursie w zakresie: księgowość, ZUS, kadry i płaca O finansach i kosztach wie wszystko, pieniądze Fundacji trzyma mocną ręką.

docv1

Maciej Pieńkowskiinformatyk fundacji – przez wiele lat związany z Warszawskim Programem Edukacji Kulturalnej oraz portalem Kulturalna Warszawa – (profil WPEK). Interesuje się montażem filmów, robieniem prezentacji oraz zdjęć. Pracuje jako Animator Kultury w Bibliotekach na Bielanach.