Wolontariusze

Wolontariusze Fundacji „Świat na Tak”:

Aleksy
laureat stołeczny i ogólnopolski Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” z 2016 roku, pomaga wytrwale od 3 lat, w konferencjach, balach, galach i innych naszych projektach. Jego promienny uśmiech sprawia, że nawet najtrudniejsze zadania z jego pomocą wykonuję się szybko.

Mateusz
laureat stołeczny i ogólnopolski Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” z 2018 roku zwany „Kaskaderem”, człowiek orkiestra, dla niego doba ma za mało godzin, zawsze gotowy do pomocy, wspiera wszystkich dobrym humorem i nie boi się wolontarystycznych wyzwań.

Pani Jola
Niezastąpiona w sprawach wymagających wielkiego skupienia i opanowania, niezwykle cierpliwa i dokładna. Regularnie wspiera Projekty „Zdolniacha to też TY” i „Pogotowie Naukowe”.

Tadek
Od dawna w Fundacji. Mimo problemów z poruszaniem się, jest niezawodny, gdy trzeba błyskawicznie „załatwić” coś na mieście.

Wojtek
laureat stołeczny Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” z 2006 roku. Nasz naczelny animator ze stanowiskiem „dobrej wróżki”, gdy już zabraknie pomysłów pojawia się Wojtek i ma ich cały worek. Pomaga również w trakcie ich realizacji i służy dobrą radą.

Wolontariusze Fundacji „Świat na Tak” z lat ubiegłych:

Czarek
Początkowo był podopiecznym Fundacji, teraz, od kilku lat, sam jest wolontariuszem. Niezwykle dokładny, skrupulatny – wszystko czego się podejmie, wykonuje do końca. W trakcie konferencji i innych uroczystości czuwa by w naszej kronice fundacyjnej pojawiły się nowe wpisy.

Madzia
Niezawodna w trudnych sytuacjach, kiedy nam brakuje już pomysłów i siły do działania. Zawsze gotowa do pomocy. Ma głowę pełną pomysłów, które sumiennie realizuje, co tu dużo mówić, Madzia jest takim naszym „małym – wielkim człowiekiem”.

Pani Cecylia
Na co dzień opiekunka Szkolnego Klubu Ośmiu, jednak pomimo swoich licznych obowiązków znajduje czas, aby wspierać nas w naszych biurowych działaniach. Zawsze uśmiechnięta i radosna, dzięki temu wprowadza do biura bardzo pozytywną energię.

Piotrek
Wolontariusz Fundacji od wielu lat, obecnie student geografii. Zawsze gotowy do pomocy, niezbędny w sprawach organizacyjnych, zawsze godnie i z honorem promuje Fundację.

Karolcia
Zna wszystkich, wszyscy znają ją – Karolcię. Dobry duch Fundacji. Otrzymała Wyróżnienie w Konkursie „Ośmiu Wspaniałych” i… została. Napisała pracę magisterską o Fundacji. Przez kilka lat pracownik i dyrektor Fundacji. Teraz znowu jest wolontariuszką, bo, jak sama mówi, nie sposób odejść z Fundacji. Niewyczerpana skarbnica pomysłów, w lot chwyta pomysły szefowej (niektórzy twierdzą, że to telepatia). Ma olśniewający uśmiech i głos, który sprawia, że udaje jej się załatwić sprawy „nie do załatwienia”.

Michał
Pojawia się zawsze wtedy, kiedy jest nam najbardziej potrzebny, niezwykle opanowany co staje się wielką zaletą podczas wielu organizowanych przez nas akcji.

Jarek
„Od zawsze” w Fundacji, niezwykle pracowity i odpowiedzialny. W tej chwili, w związku ze swoimi licznymi obowiązkami zawodowymi nie jest w stanie wspierać nas w naszym codziennym, działaniu, jednak zawsze, kiedy tego potrzebujemy, możemy liczyć na jego pomoc. Jest tzw. „bratnią duszą” Fundacji.

Kasia
Zwana Hryciakiem, wolontariuszka, do niedawna pracownik Fundacji, od zawsze związana z Fundacją. Niezastąpiona w sprawach organizacyjnych.

Skip to content