„Biegniemy na TAK”

Jak co roku bierzemy udział w Charytatywnym Marszobiegu, organizowanym przez ORLEN i Fundację „Świat na Tak”, teraz pod nazwą „Bieg na Tak – BiegamBoLubię”.

Marszobieg „Bieg na Tak – BiegamBoLubię”
Już po raz czwarty w dniu 22.04.2017 r. o godz. 16:00 odbędzie się Marszobieg „Bieg na Tak”, organizowany przez El Padre Sp. z o.o., którego partnerami są Polskie Radio S.A., PKN Orlen S.A. oraz Fundacja „Świat na Tak”. W tym roku pod nazwą: BiegamBoLubię.
Trasa biegu to około 3 km, umiejscowiona będzie w malowniczej scenerii w okolicach Łazienek Królewskich.

Zapraszamy serdecznie uczestników oraz wolontariuszy do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu.
Uczestnicy chęć udziału w biegu mogą zgłaszać w siedzibie Fundacji „Świat na Tak” pod adresem: Al. J. Ch. Szucha 27 w Warszawie, na własnoręcznie podpisanym formularzu zgłoszeniowym do dnia 14.04.2017 r., w przypadku osoby niepełnoletniej zgodę na udział uczestnika wyraża rodzic/opiekun prawny. Zgłoszenia telefoniczne nie będą przyjmowane.
Wolontariusze mogą zgłaszać się drogą mailową na adres: k.staniszewska@swiatnatak.pl. Zgłaszających opiekunów prosimy o imienne listy ze wskazaniem szkoły, z której są wolontariusze do dnia 10.04.2017 r.

download-icon   Formularz Zgłoszeniowy 2017                      download-icon   Regulamin Biegu na Tak 2017

Na uczestników biegu czekają liczne gadżety (koszulki, opaski, medale) a po zakończonym marszobiegu zapraszamy na poczęstunek na błoniach Stadionu Narodowego.Wypełnione i podpisane formularze prosimy przynieść do naszej Fundacji.

Chętnych wolontariuszy do pomocy, prosimy o kontakt z Fundacją.

Skip to content