ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PRZY ORGANIZACJI BALU 2024

Szanowni Państwo Opiekunowie stołecznych Klubów Ośmiu oraz Wolontariusze szkół ponadpodstawowych, chcemy zaprosić Państwa do współpracy w przygotowaniu XXVI Integracyjnego Balu Karnawałowego w 2024 roku.

Chcemy zaangażować Państwa w cały proces organizacyjny, a nie tylko w dniu balu. Kierujemy nasze zaproszenie do Wolontariuszy szkół ponadpodstawowych mając nadzieję, że jesteście osobami już na tyle odpowiedzialnymi i samodzielnymi, że możecie podjąć konkretne zadania do wykonania.
Wielu z Państwa było z nami od wielu lat w dniu balu. Znacie wiele spraw organizacyjnych od podszewki tego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że znajdziecie w gronie swoich podopiecznych osoby, które podejmą się działania zmierzającego do finalnego dnia – dnia balu.
Chcielibyśmy aby Wolontariusze pomogli wybrać tematykę balu i podjęli się m.in. następujących zadań: przygotowanie pakietu informacyjnego o balu, działania promocyjne; pozyskanie sponsorów i partnerów, wypracowanie programu balu w tym części artystycznej; zabezpieczenie posiłków (katering, zbiorka produktów spożywczych); wystrój sali; logistyczne zabezpieczenie imprezy, koordynowanie „przydział” wolontariuszy do zadań w dniu balu. Powyższe specyfikacja zapewne nie wyczerpuje wszystkich zadań, ale to m.in. będzie wynikać z miejsca balu, doświadczeń Państwa kiedy wspieraliście dotychczasowe bale.
Zainteresowanych współpracą Wolontariuszy prosimy o kontakt fundacja@swiatnatak.pl lub telefonicznie 604420406.

Za nami 25 bali. Pierwszy był w 1999 r. Jaka tematyka królowała na naszych balach? Zajrzyj do listy WIĘCEJ

Skip to content