Pracownicy

Pracownicy Fundacji „Świat na Tak”

image001

Joanna Fabisiak

Prezes Zarządu Fundacji „Serce Fundacji”. Bez Niej nie byłoby ani Fundacji, ani Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Inspirator i motor przedsięwzięć, które realizuje Fundacja. Uparta, umie postawić na swoim. Czasem nakrzyczy, ale tak naprawdę jest „do rany przyłóż”.

docv1 Marta Gierczak – Koordynator Projektu „Pogotowie Naukowe”, Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
mail: m.gierczak@swiatnatak.pl 
 
docv1 Marta Piasecka – Koordynator ogólnopolski szkolnych „Klubów Ośmiu” Młodzieżowego Wolontariatu. mail: m.piasecka@swiatnatak.pl
 
Anna Dobrzyńska-Bogusław Księgowa Fundacji. Ukończyła studia na kierunku Inżynieria Środowiska oraz studia podyplomowe z zakresu Bankowości i Ubezpieczeń. Uczestniczyła w kursie w zakresie: księgowość, ZUS, kadry i płaca O finansach i kosztach wie wszystko, pieniądze Fundacji trzyma mocną ręką.
 
Współpracownicy:
 
docv1 Maciej Pieńkowski – przez wiele lat związany z Warszawskim Programem Edukacji Kulturalnej oraz portalem Kulturalna Warszawa.  Interesuje się montażem filmów, robieniem prezentacji oraz zdjęć. Pracuje jako Animator Kultury w Bibliotekach na Bielanach.
 
 
 

Skip to content