Pracownicy

Pracownicy Fundacji „Świat na Tak”

image001

Joanna Fabisiak

Prezes Zarządu Fundacji „Serce Fundacji”. Bez Niej nie byłoby ani Fundacji, ani Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Inspirator i motor przedsięwzięć, które realizuje Fundacja. Uparta, umie postawić na swoim. Czasem nakrzyczy, ale tak naprawdę jest „do rany przyłóż”.

Katarzyna Staniszewska  Dyrektor Fundacji „Świat na Tak”, Koordynator Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Ukończyła studia na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz pedagogika specjalna. Lubi kontakt z ludźmi stąd właśnie zainteresowanie pedagogiką. Jest kreatywna i lubi podejmować wyzwania zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
mail: k.staniszewska@swiatnatak.pl

Marta Gierczak – Koordynator Projektu „Pogotowie Naukowe”.
mail: m.gierczak@swiatnatak.pl

Anna Dobrzyńska-Bogusław Księgowa Fundacji. Ukończyła studia na kierunku Inżynieria Środowiska oraz studia podyplomowe z zakresu Bankowości i Ubezpieczeń. Uczestniczyła w kursie w zakresie: księgowość, ZUS, kadry i płaca O finansach i kosztach wie wszystko, pieniądze Fundacji trzyma mocną ręką.

Współpracownicy:

docv1

Maciej Pieńkowski – przez wiele lat związany z Warszawskim Programem Edukacji Kulturalnej oraz portalem Kulturalna Warszawa.  Interesuje się montażem filmów, robieniem prezentacji oraz zdjęć. Pracuje jako Animator Kultury w Bibliotekach na Bielanach.

Marta Piasecka – Koordynator Szkolnych „Klubów Ośmiu” Młodzieżowego Wolontariatu.