KONFERENCJA 2022 – Białystok

Konferencja wolontariuszy i opiekunów w Białymstoku już za nami. pozostały już tylko wspomnienia. Są to bardzo wyjątkowe, jak mówią wszyscy uczestnicy, konferencji. Mieliśmy okazję poznać wspaniałą gościnność mieszkańców tego Miasta. Dzięki zaangażowaniu wielu instytucji i organizacji mieliśmy okazję spotkać się z Panem Prezydentem Miasta Tadeuszem Truskolaskim. Uczestniczyć w Warsztatach. Obejrzeć fantastyczny występ artystyczny uczniów III Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku.

Ale po kolei:

W piątkowy wieczór wszyscy uczestniczyliśmy w spotkaniu integracyjnym „Mam tę MOC” w III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku. Uczniowie napisali scenariusz, wyreżyserowali interaktywny spektakl muzyczny „I Czilo – zimowa opowieść”. Było bajecznie. Fragmenty można zobaczyć na naszym profilu facebook’owm. Zajrzyj

Sobotnie spotkanie otworzył Pan Prezydent Miasta Tadeusz Truskolaski i Pani Prezes Fundacji Joanna Fabisiak. Do zaszczytnego grona Ambasadorów Dobra została przyjęta Pani Wiesława Ćwiklińska, Dyrektor Departamentu Edukacji Miasta Białystok. Wręczone zostały Certyfikaty Szkoły Przyjaznej Wolontariatowi oraz przyjęto do rodziny Klubów Ośmiu dwa nowe kluby ze szkół w Białymstoku. Wolontariusze uczestniczyli w warsztatach. Wieczorem wspólnie uczestniczyliśmy w koncercie zespołu Malfunction w Młodzieżowy Dom Kultury.

Ten dzień wolontariusze z opiekunami „zamknęli” wspólnymi grami w świetlicy bursy, w której nocowaliśmy.

Nie da się szczegółowo opisać miejsc, ludzi, wrażeń. Każdy wyjeżdżał w Białegostoku ze słowami podziękowania za wyjątkową gościnność. I niech żałują ci, co nie byli z nami. A że było cudownie możecie się przekonać śledząc nasz profil FB.

”width= ”width=
”width= ”width=

”width=

Skip to content