W dniu 25.05.2021 r. o godz. 12.00 odbyła się Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Gościliśmy na niej zarówno laureatów Stołecznej XXVIII Edycji jak i Ogólnopolskiej XXVI i XXVII Edycji Konkursu. Na Galę przybyli również Pani Wiceprezydent Renata Kaznowska, Burmistrzowie warszawskich dzielnic, Prezydent Miasta Legionowo, Przedstawiciele Samorządów z Polski oraz Sponsorzy i Partnerzy Gali.
W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Ósemka” otrzymali:
Wiktoria Drejko Dzielnica Praga-Południe
Agnieszka Gełczewska Dzielnica Bielany
Marta Jaczewska Dzielnica Targówek
Piotr Marud Dzielnica Żoliborz
Oliwia Nartanowicz Dzielnica Wola
Julia Orzeszyna Legionowo
Zuzanna Rosiak Dzielnica Wesoła
Wiktoria Wójtowicz Dzielnica Mokotów
W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł wyróżnionego w kategorii „Ósemka” otrzymali:
Lena Krawczyk Dzielnica Ursus
Kacper Słowiński Dzielnica Bielany
Jakub Zulczyk Dzielnica Targówek
Julia Gralczyk Dzielnica Bemowo
W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Ósemeczka” otrzymali:
Gabriela Kijek Dzielnica Ursynów
Maria Kozikowska Dzielnica Bielany
Jakub Pszczel Dzielnica Wawer
Piotr Pypczyński Dzielnica Bielany
Błażej Sinulingga Legionowo
W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Grupy Ósemka i Ósemeczka” otrzymały szkoły:
„Ósemki Grupy”
Szkolne Koło Wolontariatu Nazaret w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi – Dzielnica Mokotów
Wolontariat EKONOMIK przy Technikum Ekonomicznym nr 8 – Dzielnica Mokotów
„Ósemeczki grupy”
Szkolny Wolontariat „Wolontariusze bez barier” przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija – Dzielnica Bielany
Wolontariat „oSTOja” przy Społecznej Szkole Podstawowej nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO – Dzielnica Praga – Południe
Szkolny Klub Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Dzielnica Wesoła
W XXVIII Stołecznej Edycji Wyróżnienie w kategorii „Grupy Ósemka i Ósemeczka” otrzymał:
Wolontariat w Koronie przy II Liceum Ogólnokształcącym – Legionowo
W XXVII Ogólnopolskiej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Ósemka” otrzymali:
Jarosław Głodek – Powiat Sochaczewski
Katarzyna Jaroszewska – Miasto Włocławek
Jakub Konieczny – Miasto Elbląg
Paweł Korniejczuk – Powiat Prudnicki
Oliwia Mutka – Miasto Słupsk
Ireneusz Panasiuk – Miasto Siedlce
Weronika Stanik – Miasto Toruń
Kinga Szyluk – Powiat Białostocki
Wydarzenie urozmaiciła niezwykła gurpa teatralna – „Wybitnie Nieznani”.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:
Dziękujemy i gratulujemy!