Żegnamy Ciebie Aniu

Z głębokim bólem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej fundacyjnej przyjaciółki, laureatki Konkursu 8 Wspaniałych i wieloletniej wolontariuszki Fundacji – Ani Ciechowicz (Stasiak).

Ania w Klubie Ośmiu odpowiadała za wsparcie i opiekę nad osobami z niepełnosprawnością – organizowała spotkania indywidulane, wyjścia do kina, teatru, wspólne wycieczki czy bale. Jej ogromne wrażliwe serce umiało zawsze w drugim człowieku dostrzec dobro. Jej uśmiech rozjaśniał nawet najciemniejsze chwile Jej podopiecznych oraz innych wolontariuszy.
Mimo, że sama walczyła od szkolnych lat z przeciwnościami losu i chorobą – zawsze towarzyszyła Jej wiara w lepsze jutro i siła godna superbohaterki, a słowa i muzyka ulubionego wokalisty Jona Bon Jovi dodawały otuchy. Kiedy brakowało rąk do pracy, zawsze pojawiała się myśl: dzwonimy do Ciechówki, bo nigdy nie odmawiała pomocy. Zawsze była.
Dziś, nie mogąc się pogodzić ze stratą, wspominamy Jej zaraźliwy śmiech i burzę czarnych loków, kreatywne pomysły jak zrobić bal, gdy w kasie pusto, wracamy do tekstów pisanych przez Anię do naszej fundacyjnej gazetki, do obozowego muzykowania, do smaku przepysznych ciast przynoszonych do podziału między wolontariuszy… i wierzymy, że wspólny czas był nam dany nie bez powodu, a Jej życie i oddanie drugiemu człowiekowi będą wzorem dla innych. Na zawsze zostanie w naszej życzliwej pamięci.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia najbliższym Ani
mamie, mężowi i dzieciom.

Skip to content