Letni obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla mazowieckich wolontariuszy

Letni obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla mazowieckich wolontariuszy w Laskach 2024!

Celem obozu jest praca z wolontariuszami nad kształtowaniem charakteru i rozwój osobowości. Proponowane zajęcia – warsztaty, rozmowy indywidualne i grupowe, zajęcia integracyjne – będą służyć budowaniu postaw wolontariuszy otwartych na drugiego człowieka, na jego potrzeby, rzetelnych w realizacji działań, samodzielnych w podejmowaniu decyzji wyrażających ich pozytywne nastawienie do otaczającego świata i ludzi.
Program obozu obejmie m.in. warsztaty współpracy grupowej oraz poszerzanie wzajemnego zaufania; warsztaty improwizacji teatralnej; rozmowy na temat: autorytetów, pojęcia wolności, współpracy, wolontariatu; warsztaty z bezpiecznego korzystania ze szlaków turystycznych; warsztaty z pierwszej pomocy, a także gry, zabawy, zajęcia sportowe oraz wycieczki turystyczno-krajoznawcze.
Tegoroczny obóz skierowany jest do wolontariuszy z Mazowsza w wieku 14-19 lat. Obóz trwa w terminie 25-31.08.2024 r. w miejscowości Laski k. Warszawy.

Udział w obozie jest bezpłatny w związku z finansowaniem jakiego udzielił Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Młodzieżowi liderzy wolontariatu na Mazowszu”. Dojazd do miejsca zakwaterowania we własnym zakresie.

Zapraszamy!

Zgłoszenia można kierować na adres fundacja@swiatnatak.pl

Dokumenty do pobrania:

  • Zaproszenie do udziału w obozie POBIERZ
  • Program obozu POBIERZ
  • Karta kwalifikacyjna uczestnika obozu POBIERZ

Skip to content