Aktualizacja harmonogramu 14 i 15 kwietnia
Dotyczy Ogólnopolskich Eliminacji do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
Fundacja „Świat na Tak” z przyjemnością informuje, iż Ogólnopolskie Eliminacje Państwa Kandydatów do ubiegania si ę o tytuł Wspaniałego Polski odbędą się w:
Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Gwizdak
- Andersena 4, w Warszawie.
- Osobą kontaktową w sprawach organizacyjnych jest Dagmara Rudowska(22 629 35 75, 604 420 406)
SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM
14 kwietnia 2016 r. (czwartek)
ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE KAT.”ÓSEMKI” | |
9:00 – 9:30 | Warszawa – Kielak Aleksy |
Kępno – Magdalena Dublas | |
Skierniewice – Emilia Jędrzejewska | |
9:30 – 9:50 | Włocławek – Anita Nobis |
Toruń – Marta Szymańska | |
9:50 – 10:10 | Lidzbark Warmiński – Paweł Perliński |
Olsztyn Urząd Miejski – Ignacy Błotniak | |
10:10 – 10:40 | Ostróda Urząd Miejski – Aleksandra Wasześcik |
Elbląg – Aleksandra Biłas | |
Kętrzyn – Dominika Łojko | |
10:40 – 11:10 | Kraków – Konrad Grybel |
Iława – Maciej Krajnik | |
Białogard – Patrycja Gralewicz | |
11:10 – 11:40 | Gdańsk – Daria Powrożnik |
Białystok Starostwo powiatowe – Wioleta Łupińska | |
Augustów – Paulina Moczkowska | |
11:40 – 12:10 | Kluczbork – Natalia Lechkun |
Bydgoszcz –Jagoda Ostrowska | |
Myślenice – Bartłomiej Bierówka | |
12:10 – 13:10 | Przerwa obiadowa dla Jury |
13:10 | Obrady Komisji |
15 kwietnia 2016 (piątek)
ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE KAT.”ÓSEMKI” | ||
9:00 – 9:30 | Sochaczew – Krystian Papierowski | |
Pruszków – Sebastian Mirowski | ||
Siedlce – Gabriela Sawicka | ||
9:30 – 10:00 | Radom – Agnieszka Kurpińska | |
Olsztyn Starostwo Powiatowe – Patryk Wiśniewski | ||
Trzebiatów – Nikola Paszkowska | ||
10:00 – 10:30 | Trzebnica – | |
Tarnobrzeg – Kinga Janeczko | ||
Ostróda Starostwo Powiatowe -Monika Dutkowska | ||
10:30 – 11:00 | Pisz – Marta Liżewska | |
Zgierz – Katarzyna Żelazkowska | ||
Pasłęk – Mateusz Krasiński | ||
11:00 – 11:30 | Strzelce Opolskie – | |
Olesno – Magdalena Jasińska | ||
11:30-12:10 | Prudnik – Anna Gurgul | |
Tułowice – Julia Borowicz | ||
Wrocław – Aleksandra Chwalińska | ||
Starostwo Powiatowe w Mrągowie – Oskar Brzozowski | ||
12:10-12:50 | Opole – Aleksandra Salomon | |
Białystok Urząd Miasta – Patrycja Tryniszewska | ||
Słupsk – Paweł Sznejder | ||
Zielona Góra – Damian Bączkowicz | ||
Legnica – Marcelina Terelak | ||
12:50 – 13:40 | Przerwa obiadowa dla Jury | |
13:40 | Obrady Komisji | |