Harmonogram Ogólnopolskich Eliminacji do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Harmonogram Ogólnopolskich Eliminacji do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Fundacja „Świat na Tak” z przyjemnością informuje, iż Ogólnopolskie Eliminacje Państwa Kandydatów do ubiegania się o tytuł Wspaniałego Polski odbędą się w:

Młodzieżowym Domu Kultury im. M. Gwizdak

  1. Andersena 4, w Warszawie.
  • Osobą kontaktową w sprawach organizacyjnych jest Katarzyna Staniszewska (22 629 35 75 telefon do Fundacji „Świat na Tak”, 604 420 406 – podczas eliminacji)

 

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

4 kwietnia 2019 r. (czwartek)

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE KAT.”ÓSEMKI”
9.00 Pruszków – Zuzanna Wyszomierska
9.15 Pułtusk – Gąbczewska Katarzyna (Ósemka Junior)
9.30 Skierniewice – Czrnota Bartosz (Ósemka Senior)
9.45 Zgierz – Jawor Antonina (Ósemka Junior)
10.00 Włocławek – Bukowska Natalia (Ósemka Senior)
10.15 Radom – Skalińska Maria (Ósemka Junior)
10.30 Toruń – Bożejewicz Natalia (Ósemka Senior)
10.45 Olsztyn – Łysiak                Oliwia (Ósemka Senior)
11.00 Powiat Olsztyński – Sobol Tomasz (Ósemka Senior)
11.15 Solec Kujawski – Szprynger Zuzanna (Ósemka Senior)
11.30 Pasłęk – Chodziński Dawid (Ósemka Junior)
11.45 Województwo Opolskie/Praszka – Wróblewska Milena (Ósemka Junior)
12.00 Elbląg – Żukowska Oliwia (Ósemka Junior)
12.15 Powiat Mrągowski – Gwiazda Marcin (Ósemka Senior)
12.30 Wałbrzych – Ciechowska Dominika (Ósemka Senior)
12.45 Białogard – Zwiranowski Władysław (Ósemka Senior)
13.00 Tarnobrzeg – Ślęzak Patrycja (Ósemka Senior)
13.15 Myślenice – Mirochna Beata (Ósemka Senior)
13.30 Gdynia – Szoja Martyna (Ósemka Senior)
13.45 Gdańsk – Salamondra Filip (Ósemka Senior)
14.00 Przerwa obiadowa dla Jury
14:30 Obrady Komisji

 5 kwietnia 2019 (piątek)

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE KAT.”ÓSEMKI”
9.00 Kępno – Klaczyńska Amelia (Ósemka Junior)
9.15 Legnica – Czemarnik Marcel (Ósemka Senior)
9.30 Powiat Sochaczewski – Pisarek Weronika (Ósemka Senior)
9.45 Siedlce – Skup Sandra (Ósemka Senior)
10.00 Bydgoszcz – Siewaszewicz Małgorzata (Ósemka Junior)
10.15 Tczew – Stubba Kornelia (Ósemka Senior)
10.30 Powiat Ostródzki – Lendzion Michał (Ósemka Junior)
10.45 Gmina Ostróda – Wiśniewska Zuzanna (Ósemka Junior)
11.00 Miasto Ostróda – Przelaskowska Karolina (Ósemka Junior)
11.15 Prudnik – Marczak Marcelina (Ósemka Senior) 
11.30 Wrocław – Badowski Marcin (Ósemka Senior)
11.45 Zielona Góra – Piechowiak Dorota (Ósemka Senior)
12.00 Kętrzyn – Czeczeniuk Klaudia (Ósemka Senior)
12.15 Września – Kwapinska Wiktoria (Ósemka Senior)
12.30 Powiat Oleski – Garus Aleksandra (Ósemka Senior)
12.45 Powiat Słupski – Sobierajska Magdalena (Ósemka Senior)
13.00 Powiat Białostocki – Ciepielewska Julia (Ósemka Junior)
13.15 Kraków – Ewa Jagiełka (Ósemka Senior)
13.30 Trzebiatów – Moszyk Nikola (Ósemka Junior)
13.45 Białystok – Pyłko Barbara (Ósemka Senior)
14.00 Warszawa –
13:00 – 14:50 Przerwa obiadowa dla Jury
14:50 Obrady Komisji

 

  • Podane godziny są orientacyjne, a 15 minut na kandydata nie jest obligatoryjne.