Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” 25.05.2021

W dniu 25.05.2021 r. o godz. 12.00 odbyła się Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Gościliśmy na niej zarówno laureatów Stołecznej XXVIII Edycji jak i Ogólnopolskiej XXVI i XXVII Edycji Konkursu. Na Galę przybyli również Pani Wiceprezydent Renata Kaznowska, Burmistrzowie warszawskich dzielnic, Prezydent Miasta Legionowo, Przedstawiciele Samorządów z Polski oraz Sponsorzy i Partnerzy Gali.

W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Ósemka” otrzymali:

Wiktoria Drejko Dzielnica Praga-Południe

Agnieszka Gełczewska Dzielnica Bielany

Marta Jaczewska Dzielnica Targówek

Piotr Marud Dzielnica Żoliborz

Oliwia Nartanowicz Dzielnica Wola

Julia Orzeszyna Legionowo

Zuzanna Rosiak Dzielnica Wesoła

Wiktoria Wójtowicz Dzielnica Mokotów

W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł wyróżnionego w kategorii „Ósemka”  otrzymali:

Lena Krawczyk Dzielnica Ursus

Kacper Słowiński Dzielnica Bielany

Jakub Zulczyk Dzielnica Targówek

Julia Gralczyk Dzielnica Bemowo

W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Ósemeczka” otrzymali:

Gabriela Kijek Dzielnica Ursynów

Maria Kozikowska Dzielnica Bielany

Jakub Pszczel Dzielnica Wawer

Piotr Pypczyński Dzielnica Bielany

Błażej Sinulingga Legionowo

W XXVIII Stołecznej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Grupy Ósemka i Ósemeczka”  otrzymały szkoły:

„Ósemki Grupy”

Szkolne Koło Wolontariatu Nazaret w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi – Dzielnica Mokotów

Wolontariat EKONOMIK przy Technikum Ekonomicznym nr 8 – Dzielnica Mokotów

„Ósemeczki grupy”

Szkolny Wolontariat „Wolontariusze bez barier” przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija – Dzielnica Bielany

Wolontariat „oSTOja” przy Społecznej Szkole Podstawowej nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO – Dzielnica Praga – Południe

Szkolny Klub Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – Dzielnica Wesoła

W XXVIII Stołecznej Edycji Wyróżnienie w kategorii „Grupy Ósemka i Ósemeczka”  otrzymał:

Wolontariat w Koronie przy II Liceum Ogólnokształcącym – Legionowo

W XXVII Ogólnopolskiej Edycji tytuł Laureata w kategorii „Ósemka” otrzymali:

Jarosław Głodek – Powiat Sochaczewski

Katarzyna Jaroszewska – Miasto Włocławek

Jakub    Konieczny – Miasto Elbląg

Paweł Korniejczuk – Powiat Prudnicki

Oliwia Mutka – Miasto Słupsk

Ireneusz Panasiuk –  Miasto Siedlce

Weronika Stanik – Miasto Toruń

Kinga Szyluk – Powiat Białostocki

Wydarzenie urozmaiciła niezwykła gurpa teatralna – „Wybitnie Nieznani”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Galeria zdjęć

Dziękujemy i gratulujemy!